Najszybsza droga do zyskania popularności i starcoinów w MSP

msp-hack-starcoiny

W tym poradniku przedstawię Ci najszybszą drogę do zyskania popularności i Starcoinów w grze Moviestarplanet.

W grze MSP nie musisz trudzić się z tworzeniem długich filmów. Możesz w prosty sposób zarobić ogromną ilość Starcoinów „kręcąc” króciutkie filmiki. W jaki sposób to zrobić? Przeczytaj do końca i sam się przekonaj że to bardzo łatwe i przyjemne.

A więc zaczynamy:

Po pierwsze. Stwórz kilka nowych użytkowników (najlepiej nie mniej niż 4).

Po drugie. Nagraj kilka krótkich filmików.

Po trzecie. Obejrzyj nowo stworzone filmiki używając wcześniej stworzonych kont. Pamiętaj że 1 wyświetlenie to 25 Starcoinów oraz 200 Fame. Jeśli stworzysz załóżmy 10 filmików i wyświetlisz je ze wszystkich stworzonych kont (w moim przypadku 4) to zyskasz aż 1000 Starcoinów oraz 8000 Fame. Proste prawda?

To zdecydowanie najszybszy sposób na podbicie Starcoinów oraz popularności w grze MSP. Lecz jeśli i to Cię nie zadowala, sprawdź hack MSP za darmo i wygeneruj 10x tyle w 5 minut. Zachęcam jednak do tego aby nie iść na skróty i trochę pomęczyć się z grą. MSP daje świetną rozrywkę i można bawić się godzinami. Mając możliwość wygenerowania 100 czy nawet 500 tysięcy Starcoinów gra może Ci się zbyt szybko znudzić.

Jeśli masz jakieś pytania lub propozycje nowych tematów – pisz do nas! Chętnie dzielimy się swoją wiedzą w grze i odpowiadamy na Wasze pytania. W następnym poradniku postaram się nieco bliżej opisać sposób na dodatkowe diamenty a także konto VIP. Pamiętaj o tym aby zaglądać na naszego bloga częściej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.